E-mailový marketing

E-mailový marketing je dobrý způsob, jak kontinuálně oslovovat zájemce o Vaše produkty a služby, nebo posunout množství potenciálních zákazníků od pouhého zájmu o informace k zájmu o koupi.

Nemá smysl na e-mailovém marketingu pracovat, pokud se předtím nestanoví přesné cíle a způsoby jejich dosažení. Proto nedoporučujeme tento způsob komunikace těm společnostem, které se tím nechtějí skutečně zabývat a věnovat tomu čas i peníze.

V některých případech pro získávání více zákazníků prostřednictvím e-mailů stačí posílání novinek v rámci newsletteru, ale jsou i lepší, cílenější způsoby, jak dosáhnout většího zisku, a to například:

  1. Tvorbou malých vzdělávacích sérií e-mailů, které vysvětlí důležité koncepty z Vašeho oboru Vašim potenciálním zákazníkům, zatímco komunikují benefity Vašich produktů a služeb
  2. Automatizovanými e-maily, které budou zasílány novým leadům, a pomohou tak Vašim obchodníkům s jejich prací

Kontaktujte nás

Napište nám pro získání více informací či sjednání schůzky

Chcete-li se o našich službách dozvědět více,  tak nám prosím napište a my se Vám do jednoho pracovního dne ozveme.

Pokud jste již přesvědčení o tom, že se Vám naše služby budou hodit, tak prosím neváhejte a kontaktujte nás, pošleme Vám možné termíny schůzky, kde probereme detaily případné spolupráce.

Ve formuláři prosím vyplňte své kontaktní údaje a krátkou zprávu o Vaší situaci. Vaše údaje použijeme pouze pro účely této komunikace.

Kontaktní formulář

E-mail: info@brightline.cz

Korespondenční adresa: Novodvorská 1005/150, Braník, 142 00 Praha 4

Název společnosti: Leadit Services s.r.o.

IČO: 06805795

Zásady zpracování osobních údajů

Jsme členy Kanadské obchodní komory v České republice
angle-downcrossmenu