E-mailový marketing

E-mailový marketing je dobrý způsob, jak kontinuálně oslovovat zájemce o Vaše produkty a služby, nebo posunout množství potenciálních zákazníků od pouhého zájmu o informace k zájmu o koupi.

Nemá smysl na e-mailovém marketingu pracovat, pokud se předtím nestanoví přesné cíle a způsoby jejich dosažení. Proto nedoporučujeme tento způsob komunikace těm společnostem, které se tím nechtějí skutečně zabývat a věnovat tomu čas i peníze.

V některých případech pro získávání více zákazníků prostřednictvím e-mailů stačí posílání novinek v rámci newsletteru, ale jsou i lepší, cílenější způsoby, jak dosáhnout většího zisku, a to například:

  1. Tvorbou malých vzdělávacích sérií e-mailů, které vysvětlí důležité koncepty z Vašeho oboru Vašim potenciálním zákazníkům, zatímco komunikují benefity Vašich produktů a služeb
  2. Automatizovanými e-maily, které budou zasílány novým leadům, a pomohou tak Vašim obchodníkům s jejich prací

Kontaktujte nás

Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře pro sjednání nezávazné osobní či online konzultace

Máte-li zájem o naše služby, a chcete-li se o nás a o možnostech spolupráce dozvědět více, tak nám napište s pomocí tohoto formuláře a my se Vám do jednoho pracovního dne ozveme s odpovědí.

Do zprávy nám stručně popište, co je pro Vás z hlediska online marketingu momentálně prioritní, a s jakým problémem potřebuje pomoct.

My Vám pak na základě informací od Vás (které si v rámci další komunikace zjistíme) připravíme na první schůzku informace, spolu s některou z našich mini služeb zdarma, které poskytujeme pro účely první nezávazné konzultace.

Před první schůzkou většinou připravujeme jedno z následujícího:

  • Předběžný SEO audit
  • PPC audit
  • Předběžnou (zkrácenou) analýzu klíčových slov
  • Analýzu webových stránek

Tyto služby před začátkem spolupráce poskytujeme zcela zdarma, bez závazku a pouze pro účely stanovení, zdali je pro obě strany spolupráce výhodná.

Pro získání nezávazné konzultace stačí vyplnit formulář a sdělit nám více informací.

Kontaktní formulář

Vaše kontaktní informace nebudeme využívat jinak než pro účely sjednání případné spolupráce.

E-mail: info@brightline.cz

Korespondenční adresa: Novodvorská 1005/150, Braník, 142 00 Praha 4

Název společnosti: Leadit Services s.r.o.

IČO: 06805795

Zásady zpracování osobních údajů

Jsme členy Kanadské obchodní komory v České republice
angle-downcrossmenu