Firemní prezentace

Většinu webových stránek vytváříme pro společnosti. Jejich funkce jsou různé, ale skoro u všech je jedním z hlavních cílů profesionální firemní prezentace pro jejich klienty, zaměstnance a obchodní partnery.

Jedním z těžších problémů, které často řešíme, je sepsání hlavního cíle a definice webu, protože se uvnitř dané společnosti požadavky jednotlivých oddělení nebo členů managementu na web často dost odlišují. Proto tolik dbáme na plánování a díky efektivní komunikaci vždy určíme to, co je pro Vaši společnost nejdůležitějším cílem v rámci webové prezentace.

Firemní weby vyvíjíme tak, abychom je mohli do budoucna snadno rozšiřovat o další funkce a obsah. Pak totiž nedochází k problémům, kdy se z jednoduchého jednostránkového webu musí přejít na blog, e-shop nebo na informační centrum pro zaměstnance.

Důraz klademe i na snadnou a především jasnou administrativu. Na konci každé spolupráce poskytujeme dokumentaci k používání webu. Naše stránky je snadné spravovat a na příslušná místa umísťujeme pomocné instrukce a prvky, které Vám správu ulehčí. Na vyžádání upravujeme administraci webu dle Vašich potřeb.

Kontaktujte nás

Napište nám pro získání více informací či sjednání schůzky

Chcete-li se o našich službách dozvědět více,  tak nám prosím napište a my se Vám do jednoho pracovního dne ozveme.

Pokud jste již přesvědčení o tom, že se Vám naše služby budou hodit, tak prosím neváhejte a kontaktujte nás, pošleme Vám možné termíny schůzky, kde probereme detaily případné spolupráce.

Ve formuláři prosím vyplňte své kontaktní údaje a krátkou zprávu o Vaší situaci. Vaše údaje použijeme pouze pro účely této komunikace.

Kontaktní formulář

E-mail: info@brightline.cz

Korespondenční adresa: Novodvorská 1005/150, Braník, 142 00 Praha 4

Název společnosti: Leadit Services s.r.o.

IČO: 06805795

Zásady zpracování osobních údajů

Jsme členy Kanadské obchodní komory v České republice
angle-downcrossmenu