Kvalitní webové stránky

Kvalitní a bezproblémově fungující web je téměř vždy nezbytným základem pro úspěšnou digitální prezentaci a efektivní online marketingové kampaně.

Naše webové stránky děláme profesionálně. Co to znamená? Znamená to, že se snažíme identifikovat potřeby Vás a Vaší společnosti a těmto potřebám web maximálně přizpůsobit.

Základem je dobré zpracování, aby web byl solidní, rychlý, responzivní (přizpůsoboval se různým velikostem zařízení, jako jsou mobily, tablety, velké monitory), zabezpečený, jednoduchý na používání (jak pro návštěvníky webu, tak pro správce webu), flexibilní (aby se mohl dále rozvíjet bez větších problémů) a udržitelný (abyste nemuseli platit zbytečné peníze za řešení problémů, které neměly existovat).

Námi vyvíjené weby jsou vždy otevřené - vyvíjíme je na WordPressu a nepoužíváme přitom šablony, díky čemuž může web po jeho vytvoření v případě potřeby převzít Vaše IT oddělení nebo jiný poskytovatel služeb.

Z našeho pohledu je nejdůležitějším krokem práce na webu to, co jí předchází - podrobná a pečlivá organizace práce. Na definování práce a plánu práce si dáváme hodně záležet, protože to všem zúčastněným ušetří spoustu času a peněz a vylepšuje to vztahy mezi námi a klienty. Díky efektivnímu plánování práce nikdy nedochází k nedorozumění ohledně toho, co se vlastně mělo nebo nemělo vytvořit a v jakém rozsahu.

Webové stránky jsou většinou středem marketingové strategie. To znamená, že jsou základem pro inzerci na Google, Seznamu a sociálních sítích, pro e-mailový marketing a jiné činnosti, pomocí kterých dostáváme uživatele internetu na web, kde máme možnost nejlépe prezentovat a prodat Vaše služby či produkty.

Kontaktujte nás

Napište nám pro získání více informací či sjednání schůzky

Chcete-li se o našich službách dozvědět více,  tak nám prosím napište a my se Vám do jednoho pracovního dne ozveme.

Pokud jste již přesvědčení o tom, že se Vám naše služby budou hodit, tak prosím neváhejte a kontaktujte nás, pošleme Vám možné termíny schůzky, kde probereme detaily případné spolupráce.

Ve formuláři prosím vyplňte své kontaktní údaje a krátkou zprávu o Vaší situaci. Vaše údaje použijeme pouze pro účely této komunikace.

Kontaktní formulář

E-mail: info@brightline.cz

Korespondenční adresa: Novodvorská 1005/150, Braník, 142 00 Praha 4

Název společnosti: Leadit Services s.r.o.

IČO: 06805795

Zásady zpracování osobních údajů

Jsme členy Kanadské obchodní komory v České republice
angle-downcrossmenu