Placená reklama (PPC)

Placená reklama je naší specializací. Jedná se o způsob, jak získat nové zákazníky jednoduše, a to především díky tomu, že na rozdíl od reklamy mimo digitální prostor zde máte vždy přehled o návratnosti investic.

Díky analytickým nástrojům komunikačních kanálů v rámci digitálního marketingu máte možnost vždy vidět, kolik jste utratili na kterou kampaň a kolik jste z toho skutečně získali. Tato data získáváte průběžně, a díky tomu vždy víte, na čem jste.

V rámci placené reklamy tedy tvoříme kampaně na vyhledávačích, sociálních sítích, remarketingové kampaně aj.  Není to tak, že kampaň nastavíme a necháme ji být. Naopak, vycházíme z předem stanovené strategie a na základě stanovených cílů kampaň průběžně optimalizujeme.

Především kampaně na vyhledávačích (PPC kampaně na Google Ads a Skliku) vycházejí z analýzy klíčových slov, která nám řekne, na které vyhledávací dotazy je nejlepší Vaše reklamy zobrazit.

Píšeme kvalitní reklamy, které tvoříme poté, co se s Vaší společností dobře seznámíme a pochopíme co nejlépe benefity a vlastnosti Vašich produktů a služeb, chování Vašich zákazníků, Vaše místo na trhu a Vaše byznysové cíle.

Orientační cena služby:

Cena za kampaně s menším rozsahem a jednodušší strukturou u nás začíná od 10.500,- Kč. 

Finální cena kampaně se liší vždy na základě její komplexnosti a výše rozpočtu na reklamy. Rádi Vám v případě zájmu zašleme konkrétní nacenění.

Kontaktujte nás

Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře pro sjednání nezávazné osobní či online konzultace

Máte-li zájem o naše služby, a chcete-li se o nás a o možnostech spolupráce dozvědět více, tak nám napište s pomocí tohoto formuláře a my se Vám do jednoho pracovního dne ozveme s odpovědí.

Do zprávy nám stručně popište, co je pro Vás z hlediska online marketingu momentálně prioritní, a s jakým problémem potřebuje pomoct.

My Vám pak na základě informací od Vás (které si v rámci další komunikace zjistíme) připravíme na první schůzku informace, spolu s některou z našich mini služeb zdarma, které poskytujeme pro účely první nezávazné konzultace.

Před první schůzkou většinou připravujeme jedno z následujícího:

  • Předběžný SEO audit
  • PPC audit
  • Předběžnou (zkrácenou) analýzu klíčových slov
  • Analýzu webových stránek

Tyto služby před začátkem spolupráce poskytujeme zcela zdarma, bez závazku a pouze pro účely stanovení, zdali je pro obě strany spolupráce výhodná.

Pro získání nezávazné konzultace stačí vyplnit formulář a sdělit nám více informací.

Kontaktní formulář

Vaše kontaktní informace nebudeme využívat jinak než pro účely sjednání případné spolupráce.

E-mail: info@brightline.cz

Korespondenční adresa: Novodvorská 1005/150, Braník, 142 00 Praha 4

Název společnosti: Leadit Services s.r.o.

IČO: 06805795

Zásady zpracování osobních údajů

Jsme členy Kanadské obchodní komory v České republice
angle-downcrossmenu