Placená reklama

Placená reklama je naší specializací. Jedná se o způsob, jak získat nové zákazníky jednoduše, a to především díky tomu, že na rozdíl od reklamy mimo digitální prostor zde máte vždy přehled o návratnosti investic.

Díky analytickým nástrojům komunikačních kanálů v rámci digitálního marketingu máte možnost vždy vidět, kolik jste utratili na kterou kampaň a kolik jste z toho skutečně získali. Tato data získáváte průběžně, a díky tomu vždy víte, na čem jste.

V rámci placené reklamy tedy tvoříme kampaně na vyhledávačích, sociálních sítích, remarketingové kampaně aj.  Není to tak, že kampaň nastavíme a necháme jí být. Naopak, vycházíme z předem stanovené strategie a na základě stanovených cílů kampaň průběžně optimalizujeme.

Především kampaně na vyhledávačích (PPC kampaně na Google Ads a Skliku) vycházejí z analýzy klíčových slov, která nám řekne, na které vyhledávací dotazy je nejlepší Vaše reklamy zobrazit.

Píšeme kvalitní reklamy, které tvoříme poté, co se s Vaší společností dobře seznámíme a pochopíme co nejlépe benefity a vlastnosti Vašich produktů a služeb, chování Vašich zákazníků, Vaše místo na trhu a Vaše byznysové cíle.

Kontaktujte nás

Napište nám pro získání více informací či sjednání schůzky

Chcete-li se o našich službách dozvědět více,  tak nám prosím napište a my se Vám do jednoho pracovního dne ozveme.

Pokud jste již přesvědčení o tom, že se Vám naše služby budou hodit, tak prosím neváhejte a kontaktujte nás, pošleme Vám možné termíny schůzky, kde probereme detaily případné spolupráce.

Ve formuláři prosím vyplňte své kontaktní údaje a krátkou zprávu o Vaší situaci. Vaše údaje použijeme pouze pro účely této komunikace.

Kontaktní formulář

E-mail: info@brightline.cz

Korespondenční adresa: Novodvorská 1005/150, Braník, 142 00 Praha 4

Název společnosti: Leadit Services s.r.o.

IČO: 06805795

Zásady zpracování osobních údajů

Jsme členy Kanadské obchodní komory v České republice
angle-downcrossmenu