Placená reklama (PPC)

Placená reklama je naší specializací. Jedná se o způsob, jak získat nové zákazníky jednoduše, a to především díky tomu, že na rozdíl od reklamy mimo digitální prostor zde máte vždy přehled o návratnosti investic.

Díky analytickým nástrojům komunikačních kanálů v rámci digitálního marketingu máte možnost vždy vidět, kolik jste utratili na kterou kampaň a kolik jste z toho skutečně získali. Tato data získáváte průběžně, a díky tomu vždy víte, na čem jste.

V rámci placené reklamy tedy tvoříme kampaně na vyhledávačích, sociálních sítích, remarketingové kampaně aj.  Není to tak, že kampaň nastavíme a necháme ji být. Naopak, vycházíme z předem stanovené strategie a na základě stanovených cílů kampaň průběžně optimalizujeme.

Především kampaně na vyhledávačích (PPC kampaně na Google Ads a Skliku) vycházejí z analýzy klíčových slov, která nám řekne, na které vyhledávací dotazy je nejlepší Vaše reklamy zobrazit.

Píšeme kvalitní reklamy, které tvoříme poté, co se s Vaší společností dobře seznámíme a pochopíme co nejlépe benefity a vlastnosti Vašich produktů a služeb, chování Vašich zákazníků, Vaše místo na trhu a Vaše byznysové cíle.

Orientační cena služby:

Cena za kampaně s menším rozsahem a jednodušší strukturou u nás začíná od 10.500,- Kč. 

Finální cena kampaně se liší vždy na základě její komplexnosti a výše rozpočtu na reklamy. Rádi Vám v případě zájmu zašleme konkrétní nacenění.

Kontaktujte nás pro analýzu zdarma

Nabízíme Vám bezplatnou analýzu a návrh zlepšení Vaší PPC strategie pro zvýšení návratnosti investic.

Poskytneme Vám:

  • Analýzu Vašich PPC reklam a webové stránky
  • Revizi a návrh úprav PPC strategie
  • Kontrolu nastavení měření konverzí
  • Rychlý audit hlavních nastavení PPC kampaní pro odhalení případných chyb

Na základě toho se budete moct rozhodnout, zda s námi spolupracovat na tvorbě, správě a optimalizaci lepších a efektivnějších PPC kampaní.

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře pro získání analýzy zdarma.

Kontaktní formulář

Contact Form

E-mail: info@brightline.cz

Korespondenční adresa: Novodvorská 1005/150, Braník, 142 00 Praha 4

Název společnosti: Leadit Services s.r.o.

IČO: 06805795

Zásady zpracování osobních údajů

angle-downcrossmenu