Pro našeho dlouhodobého klienta NATURAMEDICIN SE jsme po vytvoření e-shopu začali poskytovat služby v různých oblastech integrovaného digitálního marketingu.

Marketingová strategie a konzultace

V rámci našich služeb pro klienta poskytujeme pravidelné konzultace k optimalizaci celkové marketingové komunikační strategie. Výsledkem těchto konzultací jsou neustálá vylepšení všech částí marketingové komunikace.

Produktový copywriting

Pro produkty společnosti NATURAMEDICIN SE, která vyvíjí a prodává prémiové, zcela přírodní doplňky stravy, jsme napsali produktové texty na web, sociální stíě, e-mailový newsletter a reklamy v rámci placené inzerce.

Tvorba obsahu

Krom produktového copywritingu píšeme i nový, zajímavý obsah v oboru klientova podnikání, tedy v oboru přírodní medicíny. Tento obsah zpracováváme my od jeho zárodku až po jeho zveřejnění a využití pro zlepšení celkové marketingové komunikace.

Produkce produktových videí

Pro doplňky stravy NATURAMEDICIN jsme připravili scénář videa, natočili a produkovali produktová videa, která pomáhají propagovat produkty klienta.

PPC

V rámci dlouhodobé spolupráce poskytujeme klientovi naše služby v rámci návrhu, tvorby, konzultace, testování, správy a optimalizace reklamních kampaní na Google Ads.

Social media marketing

Pro klienta spravujeme Facebook a Instagram profily, kde postupně tvoříme základnu fanoušků produktů NATURAMEDICIN.

E-mail marketing a automatizace

Vytvořili jsme komplexní e-mailovou automatizaci pro zákazníky klienta pro zvýšení prodeje po prvním nákupu, tzv. automatizovaný upsell. Také pro klienta tvoříme a rozesíláme pravidelný produktový a firemní newsletter.