Pro společnost Profi Press s.r.o., konkrétně pro e-shop obchod.profipress.cz, na kterém se prodávají knižní publikace, zemědělsky orientované hračky a jiné zboží, jsme připravili a spravujeme PPC kampaň na inzertních kanálech Google Ads a Sklik.

Zadání

Od klienta jsme dostali za úkol pomoct s propagací a navýšit prodej produktů na e-shopu, především hraček, a to především modelů zemědělských strojů.

E-shop, který nevytvářela naše agentura, jsme začali propagovat koncem dubna 2022. Ze všech produktových kategorií jsme se rozhodli postupně zaměřit nejvíce na propagaci modelů zemědělských strojů, jelikož se ze všech nabízených hraček jedná o nejvíce žádané zboží.

Hodně úzce zacílenou kampaň, která již poskytuje příznivé výsledky, jsme připravili na Google Ads a Skliku, pro území ČR.

Další kroky

Kampaň neustále optimalizujeme a přinášíme stále lepší výsledky. Dalším krokem bude postupně co nejvíce zlepšit tuto kampaň, poskytnout konzultace ke zlepšení e-shopových stránek a postupně najít způsob, jak propagovat i jiné typy produktů.