Pro společnost NATURAMEDICIN SE, která prodává vlastní prémiové doplňky stravy, jsme vytvořili novou verzi webu naturamedicin.com.

Zadání

V říjnu roku 2021 jsme jako první zakázku pro NATURAMEDICIN SE výrazně zrychlili načítání tehdejších webových stránek. Z pomalého webu, který se načítal i deset vteřin, se stal rychlý, do dvou vteřin se načítající web.

Poté jsme dostali za úkol kompletně předělat stávající webové stránky na nový systém, s upraveným designem, novými částmi obsahu a funkcionality.

Cílem bylo vytvořit dvojjazyčný, přehledný, moderní a hlavně flexibilní web, který měl být připraven na další změny, které bude trh s doplňky stravy vyžadovat.

Na webu se do budoucna plánuje spuštění e-shopu, další jazykové mutace, další obsah v rámci blogu a mnoho dalších vylepšení.

Nový obsah

Pro web jsme ve spolupráci s klientem také připravili nový obsah, především co se týče hlavní řady doplňků stravy Strom života. Pro ni jsme navrhli a realizovali nový koncept prezentace daných produktů, která vycházela z naší komunikace s klientem.

Dokončení projektu

Projekt prošel několika revizemi a vylepšeními předtím, než byl dohotoven a odevzdán. Nový web je hezčí, přehlednější a plný informací.

Nový web je ale především připraven na další vývoj. Jelikož společnosti NATURAMEDICIN SE poskytujeme komplexní služby jak v oblasti tvorby webu, tak v oblasti digitálního marketingu, tak je pro nás nejdůležitější, aby web mohl být rychle přepracován do takové podoby, jakou si bude marketingová komunikace žádat.

Online marketing

Pro propagaci produktů na e-shopu poskytujeme klientovi své služby v oblasti online marketingu.