Pro společnost NATURAMEDICIN SE, která prodává vlastní prémiové doplňky stravy, jsme vytvořili novou verzi webu naturamedicin.com.

Zadání

V říjnu roku 2021 jsme jako první zakázku pro NATURAMEDICIN SE výrazně zrychlili načítání tehdejších webových stránek. Z pomalého webu, který se načítal i deset vteřin, se stal rychlý, do dvou vteřin se načítající web.

Poté jsme dostali za úkol kompletně předělat stávající webové stránky na nový systém, s upraveným designem, novými částmi obsahu a funkcionality.

Cílem bylo vytvořit dvojjazyčný, přehledný, moderní a hlavně flexibilní web, který měl být připraven na další změny, které bude trh s doplňky stravy vyžadovat.

Na webu se do budoucna plánuje spuštění e-shopu, další jazykové mutace, další obsah v rámci blogu a mnoho dalších vylepšení.

Nový obsah

Pro web jsme ve spolupráci s klientem také připravili nový obsah, především co se týče hlavní řady doplňků stravy Strom života. Pro ni jsme navrhli a realizovali nový koncept prezentace daných produktů, která vycházela z naší komunikace s klientem.

Dokončení projektu

Projekt prošel několika revizemi a vylepšeními předtím, než byl dohotoven a odevzdán. Nový web je hezčí, přehlednější a plný informací.

Nový web je ale především připraven na další vývoj. Jelikož společnosti NATURAMEDICIN SE poskytujeme komplexní služby jak v oblasti tvorby webu, tak v oblasti digitálního marketingu, tak je pro nás nejdůležitější, aby web mohl být rychle přepracován do takové podoby, jakou si bude marketingová komunikace žádat.

Těšíme se na všechny další práce, které budeme na webu naturamedicin.com provádět.