SEO

SEO je zkratkou pro Search Engine Optimalization, tedy optimalizace pro vyhledávače. Z hlediska poskytovaných služeb se jedná o soubor - většinou pravidelných - změn na webu a mimo web, které mají za společný cíl především dostat odkazy na stránky webu do co nejvyšších pozic ve vyhledávačích (Google, Seznam) pro konkrétní vyhledávací dotazy.

Díky dobrému SEO můžete dlouhodobě získávat tzv. organickou návštěvnost webu z vyhledávačů. To znamená, že se jedná o návštěvy webu od uživatelů, kteří již vyhledávají Vaše služby či produkty, a protože jde o organickou návštěvnost, tak se za ni neplatí (na rozdíl např. od PPC, kde se také zobrazujete mezi výsledky vyhledávání, ale platíte za každý klik na Váš odkaz).

SEO není pouze jednorázová práce. Cílem je dlouhodobý úspěch, a ať už se na SEO pracuje intenzivně či jen sekundárně, tak se nesmí přehlédnout. Každý náš web je v základu připraven z hlediska SEO optimalizace. Poté, co je web vytvořen, pomáháme klientům psát obsah, vylepšovat web a získávat skutečně kvalitní zpětné odkazy, které zvýší autoritu webu v očích vyhledávačů i uživatelů internetu.

Když pro Vás budeme dlouhodobě pracovat na vylepšení SEO, tak Vám naše služby postupně zvýší návštěvnost webu a s tím i poptávky a objednávky přes web.

Kontaktujte nás

Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře pro sjednání nezávazné osobní či online konzultace

Máte-li zájem o naše služby, a chcete-li se o nás a o možnostech spolupráce dozvědět více, tak nám napište s pomocí tohoto formuláře a my se Vám do jednoho pracovního dne ozveme s odpovědí.

Do zprávy nám stručně popište, co je pro Vás z hlediska online marketingu momentálně prioritní, a s jakým problémem potřebuje pomoct.

My Vám pak na základě informací od Vás (které si v rámci další komunikace zjistíme) připravíme na první schůzku informace, spolu s některou z našich mini služeb zdarma, které poskytujeme pro účely první nezávazné konzultace.

Před první schůzkou většinou připravujeme jedno z následujícího:

  • Předběžný SEO audit
  • PPC audit
  • Předběžnou (zkrácenou) analýzu klíčových slov
  • Analýzu webových stránek

Tyto služby před začátkem spolupráce poskytujeme zcela zdarma, bez závazku a pouze pro účely stanovení, zdali je pro obě strany spolupráce výhodná.

Pro získání nezávazné konzultace stačí vyplnit formulář a sdělit nám více informací.

Kontaktní formulář

Vaše kontaktní informace nebudeme využívat jinak než pro účely sjednání případné spolupráce.

E-mail: info@brightline.cz

Korespondenční adresa: Novodvorská 1005/150, Braník, 142 00 Praha 4

Název společnosti: Leadit Services s.r.o.

IČO: 06805795

Zásady zpracování osobních údajů

Jsme členy Kanadské obchodní komory v České republice
angle-downcrossmenu