SEO

SEO je zkratkou pro Search Engine Optimalization, tedy optimalizace pro vyhledávače. Z hlediska poskytovaných služeb se jedná o soubor - většinou pravidelných - změn na webu a mimo web, které mají za společný cíl především dostat odkazy na stránky webu do co nejvyšších pozic ve vyhledávačích (Google, Seznam) pro konkrétní vyhledávací dotazy.

Díky dobrému SEO můžete dlouhodobě získávat tzv. organickou návštěvnost webu z vyhledávačů. To znamená, že se jedná o návštěvy webu od uživatelů, kteří již vyhledávají Vaše služby či produkty, a protože jde o organickou návštěvnost, tak se za ni neplatí (na rozdíl např. od PPC, kde se také zobrazujete mezi výsledky vyhledávání, ale platíte za každý klik na Váš odkaz).

SEO není pouze jednorázová práce. Cílem je dlouhodobý úspěch, a ať už se na SEO pracuje intenzivně či jen sekundárně, tak se nesmí přehlédnout. Každý náš web je v základu připraven z hlediska SEO optimalizace. Poté, co je web vytvořen, pomáháme klientům psát obsah, vylepšovat web a získávat skutečně kvalitní zpětné odkazy, které zvýší autoritu webu v očích vyhledávačů i uživatelů internetu.

Když pro Vás budeme dlouhodobě pracovat na vylepšení SEO, tak Vám naše služby postupně zvýší návštěvnost webu a s tím i poptávky a objednávky přes web.

Kontaktujte nás

Napište nám pro získání více informací či sjednání schůzky

Chcete-li se o našich službách dozvědět více,  tak nám prosím napište a my se Vám do jednoho pracovního dne ozveme.

Pokud jste již přesvědčení o tom, že se Vám naše služby budou hodit, tak prosím neváhejte a kontaktujte nás, pošleme Vám možné termíny schůzky, kde probereme detaily případné spolupráce.

Ve formuláři prosím vyplňte své kontaktní údaje a krátkou zprávu o Vaší situaci. Vaše údaje použijeme pouze pro účely této komunikace.

Kontaktní formulář

E-mail: info@brightline.cz

Korespondenční adresa: Novodvorská 1005/150, Braník, 142 00 Praha 4

Název společnosti: Leadit Services s.r.o.

IČO: 06805795

Zásady zpracování osobních údajů

Jsme členy Kanadské obchodní komory v České republice
angle-downcrossmenu