Správa webových stránek

Po skončení práce na webu se často stává, že se během prvních pár měsíců objeví řada funkcionalit, které by web zlepšily. To se však vždy snažíme díky efektivnímu plánování vývoje minimalizovat tak, aby se práce dokončila úplně a čistě a všechny potřebné funkce byly už od začátku na místě, plně funkční a otestované.

Poté, co je práce hotova, je většinou třeba, aby se někdo staral o život webu, přidávání a úpravu obsahu, aktualizaci systému, zabezpečení a v případě e-shopu pak i o celý prodejní cyklus.

Záleží na Vás, co všechno a do jaké míry budete chtít spravovat interně. Naše weby je vždy snadné a rychlé spravovat. Ke každému webu Vám dodáme podrobnou a návodnou technickou dokumentaci.

Pokud na začátku nemáte jasno, v jakém rozsahu byste chtěli se správou webu pomoct, můžeme začít s jednorázovými úpravami, dokud se všechny procesy při užívání webu nezaběhnou a nebudete to vědět přesně.

Kontaktujte nás

Napište nám pro získání více informací či sjednání schůzky

Chcete-li se o našich službách dozvědět více,  tak nám prosím napište a my se Vám do jednoho pracovního dne ozveme.

Pokud jste již přesvědčení o tom, že se Vám naše služby budou hodit, tak prosím neváhejte a kontaktujte nás, pošleme Vám možné termíny schůzky, kde probereme detaily případné spolupráce.

Ve formuláři prosím vyplňte své kontaktní údaje a krátkou zprávu o Vaší situaci. Vaše údaje použijeme pouze pro účely této komunikace.

Kontaktní formulář

E-mail: info@brightline.cz

Korespondenční adresa: Novodvorská 1005/150, Braník, 142 00 Praha 4

Název společnosti: Leadit Services s.r.o.

IČO: 06805795

Zásady zpracování osobních údajů

Jsme členy Kanadské obchodní komory v České republice
angle-downcrossmenu