Strategie digitálního marketingu

Většině klientů, kterým vytvoříme webové stránky, posléze poskytujeme i služby digitálního marketingu. Takový přístup má své výhody, neboť jsme tak schopni mnohem jednodušeji řídit proces úprav na webu za účelem zlepšení celkového procesu navádění návštěvníků webových stránek k žádoucímu cíli.

Marketingové služby poskytujeme i odděleně od našich služeb tvorby webových stránek. V každém případě na začátku spolupráce preferujeme začít s analýzou cílové skupiny, analýzou klíčových slov, analýzou webu (pokud jsme ho nedělali my) a předchozích internetových reklam.

Po analýze současné situace pracujeme na stanovení ideální budoucí situace, a to formou sestavení marketingové strategie, v rámci které především stanovíme cíle naší spolupráce na digitálním marketingu.

Poté se pouštíme do provedení úkolů stanovených ve strategii. Tu pak dále aktualizujeme, abychom maximalizovali využití poznatků získaných z kampaní a celkového snažení v rámci naší práce na marketingu.

Neustále celý proces optimalizujeme. Jsme ve svém přístupu pragmatičtí. Vycházíme z dat a soustředíme se především na ty komunikační kanály a procesy, které Vám přinesou nejvíce užitku.

Kontaktujte nás

Napište nám pro získání více informací či sjednání schůzky

Chcete-li se o našich službách dozvědět více,  tak nám prosím napište a my se Vám do jednoho pracovního dne ozveme.

Pokud jste již přesvědčení o tom, že se Vám naše služby budou hodit, tak prosím neváhejte a kontaktujte nás, pošleme Vám možné termíny schůzky, kde probereme detaily případné spolupráce.

Ve formuláři prosím vyplňte své kontaktní údaje a krátkou zprávu o Vaší situaci. Vaše údaje použijeme pouze pro účely této komunikace.

Kontaktní formulář

E-mail: info@brightline.cz

Korespondenční adresa: Novodvorská 1005/150, Braník, 142 00 Praha 4

Název společnosti: Leadit Services s.r.o.

IČO: 06805795

Zásady zpracování osobních údajů

Jsme členy Kanadské obchodní komory v České republice
angle-downcrossmenu