Strategie digitálního marketingu

Většině klientů, kterým vytvoříme webové stránky, posléze poskytujeme i služby digitálního marketingu. Takový přístup má své výhody, neboť jsme tak schopni mnohem jednodušeji řídit proces úprav na webu za účelem zlepšení celkového procesu navádění návštěvníků webových stránek k žádoucímu cíli.

Marketingové služby poskytujeme i odděleně od našich služeb tvorby webových stránek. V každém případě na začátku spolupráce preferujeme začít s analýzou cílové skupiny, analýzou klíčových slov, analýzou webu (pokud jsme ho nedělali my) a předchozích internetových reklam.

Po analýze současné situace pracujeme na stanovení ideální budoucí situace, a to formou sestavení marketingové strategie, v rámci které především stanovíme cíle naší spolupráce na digitálním marketingu.

Poté se pouštíme do provedení úkolů stanovených ve strategii. Tu pak dále aktualizujeme, abychom maximalizovali využití poznatků získaných z kampaní a celkového snažení v rámci naší práce na marketingu.

Neustále celý proces optimalizujeme. Jsme ve svém přístupu pragmatičtí. Vycházíme z dat a soustředíme se především na ty komunikační kanály a procesy, které Vám přinesou nejvíce užitku.

Kontaktujte nás

Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře pro sjednání nezávazné osobní či online konzultace

Máte-li zájem o naše služby, a chcete-li se o nás a o možnostech spolupráce dozvědět více, tak nám napište s pomocí tohoto formuláře a my se Vám do jednoho pracovního dne ozveme s odpovědí.

Do zprávy nám stručně popište, co je pro Vás z hlediska online marketingu momentálně prioritní, a s jakým problémem potřebuje pomoct.

My Vám pak na základě informací od Vás (které si v rámci další komunikace zjistíme) připravíme na první schůzku informace, spolu s některou z našich mini služeb zdarma, které poskytujeme pro účely první nezávazné konzultace.

Před první schůzkou většinou připravujeme jedno z následujícího:

  • Předběžný SEO audit
  • PPC audit
  • Předběžnou (zkrácenou) analýzu klíčových slov
  • Analýzu webových stránek

Tyto služby před začátkem spolupráce poskytujeme zcela zdarma, bez závazku a pouze pro účely stanovení, zdali je pro obě strany spolupráce výhodná.

Pro získání nezávazné konzultace stačí vyplnit formulář a sdělit nám více informací.

Kontaktní formulář

Vaše kontaktní informace nebudeme využívat jinak než pro účely sjednání případné spolupráce.

E-mail: info@brightline.cz

Korespondenční adresa: Novodvorská 1005/150, Braník, 142 00 Praha 4

Název společnosti: Leadit Services s.r.o.

IČO: 06805795

Zásady zpracování osobních údajů

Jsme členy Kanadské obchodní komory v České republice
angle-downcrossmenu