Strategie digitálního marketingu

Většině klientů, kterým vytvoříme webové stránky, posléze poskytujeme i služby digitálního marketingu. Takový přístup má své výhody, neboť jsme tak schopni mnohem jednodušeji řídit proces úprav na webu za účelem zlepšení celkového procesu navádění návštěvníků webových stránek k žádoucímu cíli.

Marketingové služby poskytujeme i odděleně od našich služeb tvorby webových stránek. V každém případě na začátku spolupráce preferujeme začít s analýzou cílové skupiny, analýzou klíčových slov, analýzou webu (pokud jsme ho nedělali my) a předchozích internetových reklam.

Po analýze současné situace pracujeme na stanovení ideální budoucí situace, a to formou sestavení marketingové strategie, v rámci které především stanovíme cíle naší spolupráce na digitálním marketingu.

Poté se pouštíme do provedení úkolů stanovených ve strategii. Tu pak dále aktualizujeme, abychom maximalizovali využití poznatků získaných z kampaní a celkového snažení v rámci naší práce na marketingu.

Neustále celý proces optimalizujeme. Jsme ve svém přístupu pragmatičtí. Vycházíme z dat a soustředíme se především na ty komunikační kanály a procesy, které Vám přinesou nejvíce užitku.

Kontaktujte nás pro analýzu zdarma

Nabízíme Vám bezplatnou analýzu a návrh zlepšení Vaší PPC strategie pro zvýšení návratnosti investic.

Poskytneme Vám:

  • Analýzu Vašich PPC reklam a webové stránky
  • Revizi a návrh úprav PPC strategie
  • Kontrolu nastavení měření konverzí
  • Rychlý audit hlavních nastavení PPC kampaní pro odhalení případných chyb

Na základě toho se budete moct rozhodnout, zda s námi spolupracovat na tvorbě, správě a optimalizaci lepších a efektivnějších PPC kampaní.

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře pro získání analýzy zdarma.

Kontaktní formulář

Contact Form

E-mail: info@brightline.cz

Korespondenční adresa: Novodvorská 1005/150, Braník, 142 00 Praha 4

Název společnosti: Leadit Services s.r.o.

IČO: 06805795

Zásady zpracování osobních údajů

angle-downcrossmenu